Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Projekt - Strategia Rozwiazywania Problemów Społecznych Powiatu Kłobuckiego na lata 2014-2020 - KONSULTACJE SPOŁECZNE

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kłobucku zaprasza zainteresowane instytucje i podmioty do udziału w konsultacjach społecznych projektu „Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych Powiatu Kłobuckiego na lata 2014-2020”

W związku z opracowaniem projektu dokumentu programowego jakim jest „Strategia Rozwiązywania Problemów Społecznych Powiatu Kłobuckiego na lata 2014-2020”, zaprasza się wszystkie instytucje i osoby zainteresowane tematem problemów społecznych w Powiecie Kłobuckim do wyrażania opinii, zgłaszania ewentualnych uwag, korekt i nowych propozycji do w/w dokumentu.

Projekt „Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych Powiatu Kłobuckiego na lata 2014-2020” oraz formularz konsultacji społecznych w wersji elektronicznej stanowi załącznik do powyższego ogłoszenia. Ponadto projekt „Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych Powiatu Kłobuckiego na lata 2014-2020” oraz formularz konsultacji społecznych” jest dostępny do wglądu w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kłobucku ul. Skorupki 46 w godzinach urzędowania jednostki.

Wszelkie opinie, uwagi, korekty i nowe propozycje prosimy składać na formularzu konsultacji do dnia 24lutego 2014 roku

- w formie elektronicznej na adres

- w formie papierowej do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kłobucku na adres ul. Skorupki 46, 42-100 Kłobuck 

Podmiot udostępniający: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie
Informację wytworzył(a) lub za treść odpowiada: Tomasz Sobiś
Data wytworzenia: 2014 02 11