Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Dostępność

W związku z ustawą z dnia 19 lipca 2019 roku o zapewnieniu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami (tj.Dz. U z 2020 z późn. zm.) informuję, że Koordynatorem do spraw dostępności w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Kłobucku jest:

Pani Halina Minkina - aspirant pracy socjalnej, tel 34 310 05 24, mail pcpr@klobuck.pl

PDFzarządzenie nr 9.pdf (231,12KB)
 

Dostępność pomieszczeń Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kłobucku:

Pomieszczenia Powiatowego Centrum Pomocy rodzinie w Kłobucku są dostępne dla osób mających znaczne problemy w poruszaniu się - poruszających się na wózkach. Pomieszczenia Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie znajdują się na parterze budynku, poziom ten jest dostępny poprzez podjazd. Dostęp do pomieszczeń PCPR jest zapewniony przez drzwi szerokości 90 cm.

Możliwość komunikowania się:

Osoby doświadczające trwale lub okresowo trudności w komunikowaniu ( przede wszystkim osoby niesłyszące ) mogą kontaktować się z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Kłobucku za pośrednictwem poczty elektronicznej adres: pcpr@klobuck.pl, Systemu obsługi i wsparcia "SOW" , faksu nr 34 310 05 24 oraz osobiście. Podczas załatwiania spraw osoba niesłysząca może korzystać z pomocy dowolnie przez siebie wybranej osoby towarzyszącej.