Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Zapytanie ofertowe - zorganizowanie i przeprowadzenie szkoleń / kursów zawodowych

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w kłobucku - Zamawiający informuje, że unieważnia postępowanie na świadczenie usługi zorganizowania i przeprowadzenia szkoleń/kursów zawodowych w ramach projektu "Aktywna integracja powiatu kłobuckiego".

Jednocześnie informujemy, że wkrótce postępowanie na ww. usługę będzie prowadzone ponownie. Zapraszamy do śledzenia zmian na stronie oraz do składania ofert.

Zmiana

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w kłobucku - zamawiający w nawiązaniu do ogłoszonego zapytania ofertowego na zorganizowanie i przeprowadzenie szkoleń/kursów zawodowych informuje, że wprowadza w niniejszym postępowaniu następujące zmiany:

1. W zapytaniu ofertowym Zmianie ulega kryterium wyboru ofert - ust 3 i otrzymuje brzmienie: "Ocena punktowa ofert dla kryterium doświadczenie Kd, w danej części zamówienia, będzie oceniane w skali od 0 do 20 pkt w zależności od liczby wykonanych usług w poniższy sposób:

- jeżeli liczba usług wynosiła 1, oferta otrzyma 0 pkt

- jeżeli liczba usług wynosiła 2, ofeta otrzyma 10 pkt

- jeżeli liczba usług wynosiła 3 i więcej oferta otrzyma 20 pkt"

2 W załączniku nr 2 zmianie ulega ust 1 pkt 3 ppkt aoraz ust 1 pkt 3 ppkt b

- treść załącznika po zmianie


 

Powiatowe Centrum Pomocy rodzinie w kłobucku w związku z realizacją projektu "Aktywna integracja powiatu kłobuckiego" zaprasza do składania ofert na zorganizowanie i przeprowadzenie szkoleń / kursów zawodowych.

ZałącznikiDOCZałącznik 3 i 3c Formularz oferty oświadczenia.doc (2,33MB)

DOCZałącznik 3a i 3b Wykaz usług i osób.doc (2,15MB)
PDFZałącznik 4 Wzór umowy.pdf (486,52KB)